Εκ της Αδελφότητας της Ι. Πατριαρχικής και Σταυροπηγιακής Μονής Οδηγητρίας Γωνιάς, Κολυμβάρι, ανακοινώνεται ότι κατά την εορτή της Πεντηκοστής, Κυριακή 7 Ιουνίου, εις το καθολικό της Μονής θα τελεστούν η πανηγυρική Θεία Λειτουργία και ο Εσπερινός της εορτής, κατά την τάξη της Εκκλησίας. Της λατρευτικής Συνάξεως θα προστεί ο Σεβ. Μητροπολίτης μας, Κισάμου και Σελίνου κ. Αμφιλόχιος. Καλείται ο φιλόκαλος λαός του Θεού όπως μετέχει της μεγάλης αυτής εορτής της πίστεως μας.
Εκ της Αδελφότητας της Μονής